VISONIC LTD
s
       

   Strona główna » Aplikacja VisonicGO

UWAGA: od dzisiejszego dnia (08/09/2020) serwer visonic.tycomonitor.com pracuje zgodnie z najnowszymi wytycznymi dotyczącymi cyberbezpieczeństwa.
Wszystkich użytkowników obowiązywać będzie rejestracja oraz logowanie do serwera. Aby to zrobić należy podać swój adres e-mail a następnie wpisać otrzymany kod rejestracji.
Nie zmieniają się dane central oraz sposób logowania do nich poprzez podanie kodu użytkownika.

Zachęcam do obejrzenia materiału instruktażowego znajdującego się pod tym linkiem:
https://www.youtube.com/watch?v=IUEScQ-EGe0
Twój system alarmowy Visonic pod kontrolą.
Gdziekolwiek jesteś: w pracy, na działce, w podróży służbowej, na wakacjach!
Bez dodatkowych kosztów - podłączenie do chmury Visonic jest darmowe.

VisonicGO

VisonicGO to darmowa aplikacja mobilna na smartfony, umożliwiająca sterowanie i administrowanie radiowymi centralami alarmowym marki Visonic - PowerMax Express oraz PowerMaster 10 / 30 / 33.

Dzięki VisonicGO użytkownik za pomocą powiadomień typu 'push' informowany jest o takich zdarzeniach jak alarm włamaniowy, pożar, napad, załączenie/wyłączenie systemu i wiele innych.

Użytkownik ma pełną kontrolę nad swoim alarmem, może go włączyć bądź wyłączyć praktycznie w dowolnym momencie. Jeżeli system wyposażony jest w czujniki ruchu z kamerami to możliwe jest także przesłanie sygnału alarmowego wraz z kilkusekundowym nagraniem dokładnie z momentu wykrycia ruchu przez czujnik. Jest to niezastąpione w sytuacji gdy potrzebujemy wizualnego potwierdzenia alarmu lub identyfikacji jego przyczyn i umiejscowienia. Możliwe jest także wysłanie żądania do czujnika z prośbą o nagranie aktualnej sytuacji na obiekcie.

Ekran główny aplikacji VisonicGO
(w sytuacji połączenia z PowerMax Express aplikacja może się nieznacznie różnić wyglądem i funkcjonalnością)
VisonicGO
Kilka przykładowych ekranów VisonicGO połączonych z centralą PowerMaster-33
Ekran logowania do serwera – nazwa chmury Visonic to: visonic.tycomonitor.com
Logowanie do centrali – podaj swój kod użytkownika
Urządzenia – lista czujników i innych akcesoriów zaprogramowanych do centrali Visonic. Na tym ekranie widzimy rodzaj czujnika, nr. linii dozorowej oraz jej nazwę. Możemy też (o ile zostało to uaktywnione w centrali) ręcznie zablokować dowolny czujnik.
Kamery – ekran pokazujący ostatni pobrany obraz z czujników wyposażonych w kamery. Zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz obiektu.
Kamery – po wybraniu kamery pojawiają nam się dodatkowe opcje: odtwórz video, oglądaj każdą klatkę oddzielnie, wyślij film na e-mail oraz pobierz aktualny obraz z obiektu. Dzięki tej ostatniej funkcji, mamy możliwość weryfikacji co dzieje się na obiekcie.
Dodatkowe menu z ustawieniami.
Użytkownicy – tutaj możemy nadać nazwy/imiona każdemu z użytkowników systemu alarmowego.
Powiadomienia – użytkownik ma wybór jakie informacje o systemie chce odbierać jako powiadomienia typu ‘push’. Może precyzyjnie wskazać jaki rodzaj zdarzeń ma być raportowany na jego telefon. Powiadomienia typu ‘push’ są o wiele bardziej skuteczne niż e-mail czy sms ponieważ ich treść pojawia się natychmiast na ekranie telefonu.
Do góry    Strona główna      Kontakt      Polityka Prywatności      Mapa strony      Produkty