PowerMax®Express 

Ultra-kompaktowy system bezpieczeństwa

 

Będący częścią profesjonalnych systemów produkcji Visonic, PowerMaxExpress jest opłacalnym i niezawodnym systemem, który spełnia wymagania zarówno wykwalifikowanych instalatorów jak i właścicieli domów i mieszkań.

 

Przy zachowaniu niższych kosztów, system musi oferować wszechstronność, aby sprostać potrzebom i wymaganiom wielu użytkowników. PowerMaxExpress stanowi idealną kombinację opłacalności i funkcjonalności dostępnej w zasięgu ręki.

   

System jest łatwy w instalacji i użytkowaniu, posiada elegancką i nowoczesną obudowę, komponującą się ze wszystkimi wnętrzami. Ten unikalny panel o niewielkich rozmiarach, dzięki standardowej linii telefonicznej oraz komunikatorowi GSM/GPRS a w najbliższej przyszłości nadajnikowi IP oferuje jeszcze lepsze możliwości komunikacyjne. Wykorzystując różne rodzaje raportowania system zapewnia maksymalną wszechstronność w przesyłaniu zdarzeń do stacji monitorującej. Dodatkowo możliwość zastosowania uniwersalnych wyjść PGM-5, pozwala na  integrację systemu z każdą stacją monitoringu.

 

Możliwość rozbudowy systemu o dodatkowe akcesoria takie jak: wskaźniki dymu, czadu czy gazu, piloty, różnego rodzaju czujki ruchu, w tym także zewnętrzne, odporne na ruch zwierząt, kurtynowe, dodatkowe klawiatury, bezprzewodowe syreny, umożliwiają pełną elastyczność w konfiguracji systemu.