PowerMax®Complete 

Kompletne rozwiązanie dla domu i biura  

 

Projekt systemu PowerMaxComplete jest odpowiedzią na zapotrzebowanie właścicieli mieszkań, domów i małych biur, zapewniając tym samym pełne, elastyczne, profesjonalne i jednocześnie niedrogie zabezpieczenie. 

 

Przy zachowaniu niższych kosztów, system musi oferować wszechstronność, aby sprostać potrzebom i wymaganiom wielu użytkowników żądających profesjonalnego zabezpieczenia i budowy modularnej systemu, tak aby nie ponosić kosztów za funkcje, które nie są potrzebne użytkownikowi. 

Komunikator telefoniczny wykorzystujący standardową linię telefoniczną umożliwia przesyłanie sygnałów o alarmach i innych zdarzeniach. Dodatkowo, opcjonalna instalacja wewnętrznego komunikatora GSM/GPRS a w najbliższej przyszłości internetowego nadajnika IP rozszerza możliwości komunikacyjne. Zastosowanie uniwersalnych wyjść PGM-5, pozwala na  integrację systemu z każdą stacją monitoringu.

PowerMaxComplete stanowi idealną kombinację opłacalności i funkcjonalności dostępnej w zasięgu ręki, gdzie użytkownik decyduje jak bardzo system ma być rozbudowany.

   

System jest łatwy w instalacji i użytkowaniu, posiada nowoczesną obudowę, podświetlany niebieski wyświetlacz LCD i idealnie komponuje się ze wszystkimi wnętrzami. 

 

Możliwość rozbudowy systemu o dodatkowe akcesoria takie jak: wskaźniki dymu, czadu czy gazu, piloty, różnego rodzaju czujki ruchu, w tym także zewnętrzne, odporne na ruch zwierząt, kurtynowe, dodatkowe klawiatury, bezprzewodowe syreny, umożliwiają pełną elastyczność w konfiguracji systemu.